Idea
Idea
Kursy do egzaminu ósmoklasisty

Kursy do egzaminu ósmoklasisty

Przed każdym uczniem ostatniej klasy szkoły podstawowej stoi jedna z najważniejszych decyzji, czyli wybór wymarzonego liceum. Aby ją podjąć, najpierw musisz zdobyć odpowiednią liczbę punktów na egzaminie, która zapewni Ci pomyślność podczas rekrutacji. A to zapewnią Ci nasze kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, które prowadzimy w IDEA – wsparcie edukacji szkolnej. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszych zajęciach!

Kursy do egzaminu ósmoklasisty w naszej ofercie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie nie tylko osiągnęli wynik, który pozwoli im dostać się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych, ale także, aby nauka była czystą przyjemnością. Dlatego właśnie nasze kursy do egzaminu ósmoklasisty zapewnią Ci odpowiednią atmosferę i kameralne grupy, które pozwalają nam na w pełni indywidualne podejście do każdego ucznia.

Abyś mógł cieszyć się doskonałymi efektami, ważna jest także systematyczność zajęć, które odbywają się regularnie w każdą sobotę — razem jest to 61 godzin lekcji z takich przedmiotów jak matematyka, język polski oraz angielski. Zajęcia przygotowujące prowadzą wykwalifikowani korepetytorzy oraz nauczyciele, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu wyjaśnią Ci każde zagadnienie – a wszystko to bez stresu, w pełni przyjaznej atmosferze. Niezależnie od przedmiotu, wszystkie kursy ósmoklasisty odbywają się stacjonarnie w Szkole Podstawowej nr 112, przy ulicy Zaułek 34 w Warszawie. Sprawdź szczegóły naszej oferty i przekonaj się, że zajęcia przygotowujące w IDEA – wsparcie edukacji szkolnej to najlepsze wsparcie przed egzaminem!

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera