Idea
Idea

Przygotowanie do matury z matematyki

Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu jak największej liczby punktów i dostaniu się na wymarzoną uczelnię, która pozwoli Ci rozwijać swoją pasję i kształcić się w wybranym kierunku, to chętnie pomożemy Ci to osiągnąć. Przygotowanie do matury z matematyki podstawowej czy rozszerzonej to sprawdzony sposób na zrozumienie całego materiału, powtórkę wszystkich zagadnień oraz nadrobienie ewentualnych zaległości! Dzięki naszemu kursowi maturalnemu pomagamy maturzystom zdać egzamin, oferując unikalne zajęcia w niewielkich grupach prowadzone online. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, a nasza specjalizacja to przygotowywanie uczniów do egzaminów! Odkryj naszą pełną ofertę i skorzystaj z naszego kursu maturalnego!

Kursy maturalne – matematyka

Uczniowie zafascynowani “królową nauk” przygotowujący się do egzaminu rozszerzonego i studiów na kierunkach ścisłych otrzymują od nas szeroki pakiet wiedzy dostosowany do nowej podstawy programowej. Z kolei maturzyści potrzebujący pomocy w uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym korzystający z naszego kursu mogą liczyć na usystematyzowaną powtórkę materiału oraz ćwiczenia z zakresu wymaganego na egzaminie.

Jak powinno wyglądać przygotowanie do egzaminu maturalnego? Aby ugruntować zdobytą w szkole wiedzę, uczeń powinien poświęcić nieco czasu na pracę w czasie wolnym. Oferowana przez nas powtórka do matury z matematyki to podsumowanie całej dotychczasowej nauki w szkole. Przygotowanie do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej w ramach naszego kursu obejmuje pracę na arkuszach z ubiegłych lat oraz dodatkowymi ćwiczeniami, przygotowanymi w oparciu o materiały przygotowane przez nauczycieli. Zawierają one schematy zadań, które często powtarzają się na egzaminie. Dlatego idealnie sprawdzają się do powtórki, będącej częścią naszego kursu maturalnego.

Przygotowanie do matury z matematyki

W przypadku przygotowania do matury z matematyki rozszerzonej i podstawowej regularność to podstawa. Powtórka do matury z matematyki obejmuje powtarzanie wiadomości ze szkoły. Podczas przygotowań dzielimy się również naszymi trikami i taktykami egzaminacyjnymi, wskazując schematy, które czekają Cię na egzaminie. Materiały dydaktyczne wykorzystywane podczas kursu maturalnego są dostosowane do aktualnych wymogów, a nasze liczne testy i zadania umożliwiają systematyczne sprawdzanie postępów oraz powtórkę najważniejszych informacji. W przypadku uczniów przygotowujących się do podstawowego egzaminu oferujemy 30 godzin spotkań, a rozszerzonego – 36 godzin. Bez względu na to, czy celujesz w wysoki wynik na egzaminie czy może chcesz tylko do niego podejść, zdać i zapomnieć, przygotowanie do matury z matematyki rozszerzonej oraz podstawowej z nami odbywa się w przyjazny sposób. Każdy temat omawiamy prostym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu zrozumienie skomplikowanego materiału i powtórki będą dla Ciebie dużo łatwiejsze!

Podstawowa i rozszerzona matura z matematyki – powtórki i przygotowanie z IDEA

Nasza wykwalifikowana kadra to doświadczeni nauczyciele szkół średnich i korepetytorzy, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności i są zdeterminowani we wspieraniu uczniów w zdobyciu solidnych podstaw matematycznych, przygotowaniu do egzaminu oraz osiągnięciu jak najlepszego wyniku na maturze. Oferujemy nie tylko dużą dawkę wiedzy i pomocy, ale również wsparcie motywacyjne, aby uczniowie czuli się pewnie i byli gotowi na nowe wyzwania. Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście dla każdego ucznia. Dlatego oferowane przez nas kursy maturalne online odbywają się w kameralnych grupach.

Oferujemy realizację podstawy programowej w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Kurs maturalny z matematyki obejmuje obszerne omówienie wszystkich zagadnień związanych z programem maturalnym. Skupiamy się nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności jej praktycznego zastosowania w różnorodnych zadaniach egzaminacyjnych. Dlatego właśnie planujemy podział materiału, przygotowujemy powtórki i testy oraz pracujemy na arkuszach egzaminacyjnych. Zdana matura podstawowa z matematyki pozwoli Ci dostać się na wymarzone studia, a my pomożemy zrealizować Twój cel!

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera