Idea

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

Jesteś tegorocznym maturzystą i zależy Ci na dobrym wyniku z rozszerzenia? Może czeka Cię jedynie matura podstawowa z angielskiego i chcesz się dobrze przygotować? Rozwijaj się z Idea! Wszystkim uczniom przygotowującym się do matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym proponujemy nasz starannie opracowany kurs maturalny. Jesteśmy zespołem doświadczonych nauczycieli i korepetytorów, specjalistów w dziedzinie nauczania języków obcych, których celem jest nie tylko dostarczanie solidnej dawki wiedzy z zakresu języka, ale także rozwijanie umiejętności praktycznych niezbędnych do osiągnięcia sukcesu na egzaminie maturalnym. Dołącz do nas!

Nasza oferta kursów maturalnych z angielskiego – podstawowy i rozszerzony

Tegoroczny maturzysto, specjalnie z myślą o Tobą przygotowaliśmy kurs maturalny – angielski rozszerzony i podstawowy, który dostępny jest stacjonarnie oraz online. Oferujemy kompleksowe przygotowanie obejmujące wszystkie obszary egzaminacyjne dostosowane do wybranego poziomu. Podczas przygotowania skupiamy się nie tylko na solidnym przyswajaniu gramatyki i słownictwa, ale również na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, co sprawia, że nauka jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Z naszym kursem szlifujesz wszelkie umiejętności, które są sprawdzane na maturze podstawowej i rozszerzonej. Dzięki naszemu kursowi maturalnemu matura z angielskiego podstawowego i rozszerzonego będzie również mniej stresująca. Nasi kursanci doskonale wiedzą, jakich zadań mogą spodziewać się na maturze, świetnie rozumieją czytany tekst dzięki poznanemu słownictwu i z łatwością wykonują wszelkie zadania. Uczniowie tworzą również doskonałe prace pisemne i nie stresują się egzaminem ustnym, bo wspaniale radzą sobie z mówieniem po angielsku. Dołącz do grona naszych kursantów i osiągnij wyborowe wyniki z egzaminu!

Przygotowanie do matury z angielskiego – dlaczego my?

W pełni realizujemy podstawę programową zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych korepetytorów i nauczycieli szkół średnich z ogromnymi pokładami cierpliwości, którzy efektywnie wspierają naszych kursantów w zrozumieniu materiału. Są oni gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie mogą pojawić się na drodze do zdobycia wymarzonego wyniku na egzaminie maturalnym. Podczas kursu nasi korepetytorzy korzystają z najnowszych i sprawdzonych metod nauczania, dzięki temu nauka i przygotowanie do egzaminu stają się bardziej angażujące i skuteczne.

Przygotowanie do matury z angielskiego z nami to inwestycja w Twoją przyszłość. Nasze zajęcia odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Regularne zajęcia pozwalają systematycznie przyswajać naukę, dzięki czemu nasi kursanci otrzymują zadowalające ich wyniki. Wyróżniają nas:

• starannie zaplanowany podział materiału,
  • powtórki,
  • testy,
  • praca na arkuszach egzaminacyjnych.

Dzięki testom i pracy na arkuszach egzaminacyjnych oswajasz się z zadaniami już dużo wcześniej. W rezultacie, gdy przystępujesz do egzaminu wszystko masz już przećwiczone – żadne zadania Cię nie zaskoczą. Zajęcia odbywają się w małych grupach. W przypadku matury z angielskiego podstawowej jest to 50 godzin, a rozszerzonej – 54 godziny. Wybierz naszą ofertę, zapisz się już dziś i przygotuj się do egzaminu kompleksowo.

Kurs maturalny – angielski rozszerzony i podstawowy

Czeka Cię rozszerzona matura z angielskiego i czujesz, że nie jesteś w stanie się przygotować dzięki lekcjom w szkole? Nie wiesz, od czego zacząć naukę? Dołącz do nas! W Idea pragniemy dostarczać kompleksowe i dostosowane kursy maturalne, które pozwolą maturzystom nie tylko zdać egzamin, ale również osiągnąć wspaniały wynik! Nasza oferta obejmuje kursy maturalne zarówno online, jak i stacjonarnie, z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb uczniów. Nasz kurs maturalny z angielskiego to holistyczne przygotowanie do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nie czekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo już dziś, by wspólnie przygotowywać się do egzaminu.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera